• TÜAD'dan ERGO'ya çifte ödül!
  • Ludens
  • 6
  • 3
  • 2
  • 1

ERGO Emeklilik ve Hayat A.Ş'nin Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş adı altında tahmini birleşmesi 2016 yılının son çeyreğinde gerçekleşecek

Hazine Müsteşarlığı ve Rekabet Kurulu nezdinde onay süreçleri tamamlanmış olup, 5 Mayıs 2016 tarihi itibarıyla ERGO Emeklilik ve Hayat A.Ş'nin hisseleri % 100 Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş tarafından genel kurul kararı ile satın alınmıştır.

Devamı...

ERGO Türkiye Acenteleri Rodos'ta Buluştu

ERGO Türkiye'nin yıldız acenteleri ve yönetim kadrosu, 1-4 Ekim 2015 tarihleri arasında Yunanistan'ın Rodos adasında düzenlenen "Geleneksel Acenteler Toplantısı"nda bir araya geldi. ERGO Türkiye CEO'su Theo Kokkalas toplantıda yaptığı konuşmada; Türkiye'nin, ERGO Sigorta Grubu'nun önem verdiği ülkelerden biri olduğuna ve ERGO Türkiye'nin sektör ortalamasının üzerinde büyüdüğüne dikkat çekti. Sigorta sektörünün hızla dijitalleştiğine vurgu yapan Kokkalas, Munich Re'nin dijitalleşme konusunda gelişmeleri yakından takip ettiğini ve bu konuya büyük yatırımlar yaptığını söyledi. Kokkalas ayrıca ERGO Türkiye'nin de dijital dönüşümünü hızlı, verimli ve etkin bir hizmet standardı oluşturmak amacıyla acenteleri ile birlikte gerçekleştireceklerinin altını çizdi.

Devamı...

Tüm Haberler

Fonlarımızın güncel performansını şimdi bağımsız fon derecelendirme şirketi* Ludens üzerinden de izleyebilirsiniz.

* Ludens İleri Finansal Hizmetler Ltd. Şti. Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği onaylı bir derecelendirme kuruluşudur.

Müşteri Hizmetleri

ERGO Müşteri Hizmetleri 0850 211 11 11

Görüşleriniz - Önerileriniz

Siz değerli müşterilerimizin hizmetlerimiz ile ilgili görüş ve önerileri bizim için büyük önem taşımaktadır.

Görüşlerinizi paylaşmak için tıklayınız